fb
phone tel. +48 578 586 416
ikona
pl
pl

Idealna lokalizacja

IND.U to inwestycja zlokalizowana w zachodniej dzielnicy Kołobrzegu, odpowiedniej dla osób ceniących ciszę i spokój. Od czystej plaży i pięknego zabytkowego parku nadmorskiego obiekt dzieli tylko ok. 1 km. Miłośnicy aktywnego wypoczynku skorzystają ze ścieżek rowerowych i tras biegowych. W pobliżu znajdują się także liczne sklepy, punkty gastronomiczne, kościół oraz stacje rowerów miejskich, a położenie obiektu zapewnia doskonałą komunikację z całym miastem.

Miasto Kołobrzeg

Wyjątkowa atmosfera Kołobrzegu.
Kurorty nadbałtyckie przeżywają oblężenie w okresie wakacyjnym — zwłaszcza Kołobrzeg, który z roku na rok staje się coraz modniejszą destynacją wakacyjną. Dodatkowo ciągły rozwój miasta powoduje, że turyści coraz chętniej przyjeżdżają tu także poza sezonem letnim. Co roku do miasta przybywają tysiące gości szukających wypoczynku nad Morzem Bałtyckim. Informator miejski miasta Kołobrzeg stwierdza, że w sezonie odwiedza je ok. 300 tysięcy turystów, a w ciągu całego roku ich liczba osiąga milion.

Lokalizacja

Kołobrzeg to również bogata oferta atrakcji: molo, latarnia morska, katedra, port morski, liczne parki, trasy rowerowe i biegowe. Wyjątkowe położenie uzdrowiska zapewnia turystom możliwość relaksu i obcowania z naturą. Dogodny dojazd drogą lądową i bliskość lotniska umożliwia łatwe dostanie się do tej nadmorskiej miejscowości.

Lokalizacja

1200 metrów

od plaży

Lokalizacja

2000 metrów

do molo

Lokalizacja

2200 metrów

do centrum miasta

Lokalizacja

2000 metrów

do dworca kolejowego

Lokalizacja

Dogodne połączenie

drogowe do lotniska

Zapytaj o cenę
oraz więcej informacji

ikona

Biuro sprzedaży
ul. Spokojna 19
78-100 Kołobrzeg

ikona

Dane kontaktowe
tel. 578 586 416
mail: sprzedaz@induapartamenty.pl

Napisz do nas

    open

    😁🚀 Sprzedaliśmy wszystkie apartamenty 📣😁

    👌👏 Brawa dla całego Zespołu sprzedaży 👏👌

    Prezentacja Video induapartamenty Prezentacja video