fb
phone tel. +48 578 586 416
ikona
pl
pl

Jak w dochodowy sposób wykorzystać mikroapartament?

Inwestowanie w nieruchomości to wciąż znakomity sposób na bezpieczne ulokowanie kapitału. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się w szczególności mikroapartamenty, czyli mieszkania o niewielkiej powierzchni, urządzone w specyficzny sposób pozwalający zagospodarować niewielką przestrzeń. Jak wykorzystać ich potencjał?

Wynajem mikroapartamentu

Sposobem na regularny zwrot z inwestycji jest krótkoterminowy wynajem mikroaparatamentu. Oczywiście im lepsza lokalizacja nieruchomości, tym większa szansa na stabilne zyski. W tej sytuacji doskonale sprawdzi się nasz obiekt IND.U, który jest ulokowany w Kołobrzegu, zaledwie 1 km od plaży. Gwarantuje to duże zainteresowanie ze strony turystów, którzy coraz chętniej korzystają z oferty mieszkań lub mikroapartamentów kosztem hoteli czy pensjonatów.

Jest to rozwiązanie dedykowane również początkującym inwestorom, którzy jednocześnie nie mają czasu na samodzielne zarządzenie wynajmem mikroapartamentu. Właśnie dlatego oferujemy usługę zarządzania wynajmem, dzięki której operator dba o codzienne funkcjonowanie lokalu, ale również o jego promowanie i kwestie związane z marketingiem.

Korzyści dla właściciela mikroapartamentu są oczywiste, ma on bowiem zagwarantowany zysk, bez jednoczesnej konieczności codziennego zajmowania się nieruchomością.

Dlaczego krótkoterminowy wynajem mikroapartamentu?

Wzrost znaczenia najmu krótkoterminowego mikroapartamentów i apartamentów to wypadkowa rozwoju turystyki. Główną jego zaletą są wysokie dochody w krótkim przedziale czasu, przy czym wielu inwestorów obawia się nadmiaru obowiązków z tym związanych. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, właśnie dlatego proponujemy możliwość zarządzania mikroapartamentem przez operatora.

W skutecznym prowadzeniu tego typu działań pomaga również opracowany przez nas plan opierający się m.in. na bezobsługowym meldowaniu do lokali czy prowadzeniu wspólnych działań marketingowych dla całego obiektu. Celem jest minimalizacja kosztów obsługi, co gwarantuje większe zyski dla inwestora.

Mikroapartamenty cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza jako obiekty do krótkoterminowego wynajmu. Oczywiście w tym przypadku istotne znaczenie ma lokalizacja, nasza firma proponuje jednak atrakcyjne miejsce w Kołobrzegu, tuż obok plaży, co gwarantuje wysokie zainteresowanie turystów i tym samym dochodowe wykorzystanie każdego lokalu.

Wróć

Zapytaj o cenę
oraz więcej informacji

ikona

Biuro sprzedaży
ul. Spokojna 19
78-100 Kołobrzeg

ikona

Dane kontaktowe
tel. 578 586 416
mail: sprzedaz@induapartamenty.pl

Napisz do nas

    open

    😁🚀 Sprzedaliśmy wszystkie apartamenty 📣😁

    👌👏 Brawa dla całego Zespołu sprzedaży 👏👌

    Prezentacja Video induapartamenty Prezentacja video