fb
phone tel. +48 578 586 416
ikona
pl
pl

Jak przygotować apartament pod wynajem?

Zarówno w przypadku wynajmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego, istotne jest odpowiednie przygotowanie apartamentu. Kluczem jest w tym przypadku zastanowienie się, jakie potrzeby będzie miał potencjalny najemca, do czego niezbędna jest przede wszystkim duża doza empatii.

Zbuduj komfortową, ergonomiczną bazę

Dodatki nie wystarczą, aby zbudować klimat wnętrza zwłaszcza, gdy podstawowe elementy wyposażenia będą nadgryzione zębem czasu. Ważny jest jednak nie tylko ich uniwersalny wygląd, ale przede wszystkim ergonomia użytkowania. Ma to szczególne znaczenie w mikroapartamentach, czyli lokalach o niewielkim metrażu, w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.

Z myślą o tym, klientom naszej firmy proponujemy zakup mikroapartamentów wraz wykończeniem pod klucz oraz wyposażeniem. Dzięki temu są one dobrze przemyślane oraz gwarantują lokatorom wygodę.

Zastanów się, co przyda się podczas pobytu

Kolejnym etapem przygotowania apartamentu pod wynajem jest zadbanie o jego wyposażenie. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku wynajmu krótkoterminowego, gdy goście liczą na to, że większość udogodnień znajdą już na miejscu. Dlatego też nawet w mikroapartamencie niezbędne są takie elementy wyposażenia jak żelazko, telewizor czy zmywarka, a także zastawa stołowa oraz garnki do przygotowywania potraw.

Warto dodatkowo wczuć się w rolę najemcy i dobrze zastanowić się, co w danych okolicznościach może być potrzebne dla w pełni komfortowego pobytu.

Zadbaj o dodatki

Znaczenie przy przygotowywaniu apartamentu pod wynajem mają również dodatki. Powinny one jednak łączyć funkcję dekoracyjną z praktycznością i przede wszystkim być wysokiej jakości, aby gwarantowały komfort i nie wymagały wymiany po zaledwie kilku pobytach.

Dobrym przykładem są zasłony, najlepiej z niegniotącego się materiału, które powinny zapewniać najemcom prywatność, a także być łatwe w czyszczeniu. Są one jednak również dodatkiem dekoracyjnym, gdyż nadają wnętrzu przyjemnego charakteru i sprawiają, że przebywanie w nim jest przyjemniejsze.

Zadbaj o porządek

Nawet najpiękniejszy apartament wywoła negatywne wrażenie, jeśli nie będzie przed przyjazdem gości dokładnie uprzątnięty. W przypadku usługi zarządzania wynajmem, którą oferujemy dla nabywców naszych mikroapartamentów, sprzątanie jest zlecane pracownikom firmy z którą na co dzień współpracujemy. Dzięki temu właściciel nie musi martwić się o wykonywanie tego typu czynności i zawsze może być pewien, że apartament pod wynajem został odpowiednio przygotowany do przyjazdu gości.

Jak widać przy przygotowywaniu apartamentu pod wynajem trzeba całościowo pomyśleć o potrzebach najemców tak, aby sprostać najbardziej różnorodnym potrzebom. Tylko wtedy opinie będą pozytywne, zaś goście chętnie będą wracać.

Wróć

Zapytaj o cenę
oraz więcej informacji

ikona

Biuro sprzedaży
ul. Spokojna 19
78-100 Kołobrzeg

ikona

Dane kontaktowe
tel. 578 586 416
mail: sprzedaz@induapartamenty.pl

Napisz do nas

    open

    😁🚀 Sprzedaliśmy wszystkie apartamenty 📣😁

    👌👏 Brawa dla całego Zespołu sprzedaży 👏👌

    Prezentacja Video induapartamenty Prezentacja video