fb
phone tel. +48 578 586 416
ikona
pl
pl

Jak przyciągnąć turystów do swojego apartamentu?

Polacy coraz częściej inwestują w nieruchomości jako formę lokaty kapitału. Jest to sprawdzony sposób nie tylko na przechowanie, lecz także pomnożenie swoich pieniędzy, bowiem ceny lokali z roku na rok rosną. Można się dodatkowo zdecydować na długotrwały wynajem, który przyniesie regularne zyski, jednak to jego krótkoterminowa forma zyskuje na popularności.

Sprawdza się ona przede wszystkim w miejscowościach turystycznych, które oferują sprzedaż apartamentów na wynajem. Czy wystarczy jednak je kupić, by mieć stałe obłożenie i cieszyć się dużymi zyskami? W tym przypadku sprawa nie jest już taka prosta. W regionach, które żyją z turystyki, konkurencja na rynku hoteli, apartamentów i pokoi do wynajęcia jest ogromna. W związku z tym trzeba postarać się o zwiększenie atrakcyjności swojej oferty, która przełoży się na duże zainteresowanie turystów skutkujące rentownością. 

Atrakcyjny apartament na wynajem

 • Lokalizacja

Niebywałą zaletą apartamentu jest jego korzystna lokalizacja. Najlepiej jeśli znajduje się on nad samym morzem i oferuje turystom możliwość plażowania na wyciągnięcie ręki. Jeśli jednak on plaży dzieli go pewna odległość, w swojej ofercie należy wskazać wszystkie zalety takiego położenia. Podkreślmy bliskość ścieżek rowerowych czy też tras do biegania, a także mniejszą ilość ludzi, przekładającą się na ciszę i spokój, co z pewnością będzie dużą zaletą dla osób szukających wytchnienia od codziennego zgiełku.

 • Aranżacja wnętrza

Zadbajmy o aranżację wnętrza. Niech nasz projekt będzie stylowy i spójny. Przy urządzaniu apartamentu należy wziąć pod uwagę grupę docelową. Jeśli zależy nam na tym, aby trafiać w gusta różnych osób, najlepiej postawić na prosty, nowoczesny styl. Będzie on na tyle neutralny, że nie ograniczy naszych klientów do wąskiej grupy miłośników jakiegoś nietypowego i wyszukanego charakteru wnętrz. 

 • Wysoka jakość wykonania

Na tym etapie przygotowywania apartamentu do przyjęcia gości na pewno nie należy oszczędzać. Materiały wykończeniowe dobrej jakości po pierwsze przełożą się na doskonały wygląd lokalu, po drugie zaś dadzą gwarancję trwałości, dzięki czemu wnętrze przez wiele lat będzie wyglądało jak nowe. 

 • Wyposażenie

Goście, którzy odwiedzą nasz apartament będą się chcieli poczuć jak w domu. Dobrze by było zatem, aby mieli do dyspozycji wszelkie sprzęty, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie. Niech one również będą dobrej jakości, unikniemy wtedy bowiem częstych wymian i napraw. Zadbajmy o regularne uzupełnianie wyposażenia, ponieważ to właśnie dbałość o drobiazgi może dać nam przewagę nad konkurencją.

 • Atrakcje

Nasi goście z pewnością podzielą się na dwie grupy. Pierwsza z nich będzie miała dokładny plan pobytu, druga natomiast dopiero na miejscu będzie szukać pomysłu na zorganizowanie sobie czasu. Wyjdźmy tym oczekiwaniom naprzeciw, a będzie to naszym atutem. Warto zawrzeć umowę z firmami zajmującymi się chociażby organizacją wycieczek tematycznych, by nasi goście w apartamencie mogli znaleźć foldery z gotowymi propozycjami dostępnych na miejscu rozrywek i atrakcji. 

 • Profesjonalny kontakt z klientem

Jak wiadomo, w kontaktach międzyludzkich liczy się pierwsze wrażenie. Zadbajmy zatem o dobry kontakt z naszymi gośćmi już od pierwszej rozmowy. Jeśli natomiast nie mamy na tyle czasu, by na bieżąco zajmować się zarówno gośćmi, jak i wszelkimi sprawami technicznymi związanymi z wynajmem, powierzmy to zadanie profesjonalnej firmie. Operator zajmujący się zarządzaniem nieruchomością zadba o jej codzienne funkcjonowanie, promocję, a także wynajem. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoi goście w każdej chwili otrzymają niezbędną pomoc, co przełoży się na ich zadowolenie, a tym samym przysporzy Ci dobrych opinii, które zaprocentują w przyszłości. 

Wróć

Zapytaj o cenę
oraz więcej informacji

ikona

Biuro sprzedaży
ul. Spokojna 19
78-100 Kołobrzeg

ikona

Dane kontaktowe
tel. 578 586 416
mail: sprzedaz@induapartamenty.pl

Napisz do nas

  open

  😁🚀 Sprzedaliśmy wszystkie apartamenty 📣😁

  👌👏 Brawa dla całego Zespołu sprzedaży 👏👌

  Prezentacja Video induapartamenty Prezentacja video