fb
phone tel. +48 578 586 416
ikona
pl
pl

Dlaczego warto inwestować w apartamenty?

Inwestowanie w apartamenty to coraz popularniejsza forma lokowania kapitału. Jakie są jej główne zalety i dlaczego wykorzystać ją w swoim portfelu inwestycyjnym?

Dobra lokalizacja – stałe dochody

Decyzja o zakupie apartamentu na wynajem to dopiero pierwszy krok, trzeba bowiem wybrać odpowiednią lokalizację, aby móc liczyć na stałe dochody. Jak jednak wybrać właściwe miejsce? Przede wszystkim zastanowić się, jakie preferencje mają Polacy jeśli chodzi o kierunki wakacyjne. Odpowiedź na to pytanie? Dość oczywista: przede wszystkim morze oraz góry.

Kierując się tym tropem, zdecydowaliśmy się ulokować nasze apartamenty inwestycyjne w Kołobrzegu, zaledwie 1 km od plaży. To doskonała lokalizacja, która naszym klientom gwarantuje stabilną stopę zwrotu.

Wzrost popularności apartamentów na wynajem krótkoterminowy

Urlopowicze w okresie wakacyjnym wciąż chcą mieć „namiastkę normalności”, dlatego też decydują się na wynajem lokali, w których mogą gotować, bawić się i mile spędzać czas. Nie wystarcza im już tylko wygodne łóżko, gdyż chcą mieć do dyspozycji również szereg innych udogodnień.

Mogą je znaleźć w wygodnie urządzonych apartamentach, które ze względu na to cieszą się rosnącą popularnością. Właśnie dlatego warto w nie inwestować, gdyż ich znaczenie będzie na rynku wynajmu krótkoterminowego rosło.

Inwestycja w przyszłość

Inwestowanie w nieruchomości to wciąż jeden z najbezpieczniejszych sposobów lokowania kapitału. Gwarantuje bowiem stały wzrost i długoterminowy dochód, stanowi więc doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które nie chcą angażować się w ryzykowne przedsięwzięcia. Choć te ostatnie często kuszą wysokim zyskiem, to narażają również na stratę kapitału, nie powinny stanowić więc dużego udziału w portfelu inwestycyjnym.

Apartamenty to również dbanie o przyszłość rodziny, gdyż mogą być przekazane kolejnemu pokoleniu jako składnik majątku „na start”.

Jak doskonale widać inwestowanie w apartamenty to gwarancja bezpiecznego oraz długoterminowego zysku, dlatego warto rozważyć ją jako metodę alokacji kapitału. Jeśli są Państwo zainteresowani taką możliwością, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mikroapartamentów w Kołobrzegu, ulokowanych zaledwie 1 km od plaży.

Wróć

Zapytaj o cenę
oraz więcej informacji

ikona

Biuro sprzedaży
ul. Spokojna 19
78-100 Kołobrzeg

ikona

Dane kontaktowe
tel. 578 586 416
mail: sprzedaz@induapartamenty.pl

Napisz do nas

    open

    😁🚀 Sprzedaliśmy wszystkie apartamenty 📣😁

    👌👏 Brawa dla całego Zespołu sprzedaży 👏👌

    Prezentacja Video induapartamenty Prezentacja video