fb
phone tel. +48 578 586 416
ikona
pl
pl

Charakterystyka kołobrzeskiego rynku apartamentów

Czy marzycie o zamieszkaniu w miejscu, które pozwoli Wam delektować się widokiem na Morze Bałtyckie lub chociaż zapewni dostęp do plaży i znajdujących się na niej atrakcji? A może zastanawiacie się nad kupnem apartamentu inwestycyjnego w nadmorskiej miejscowości? Jeśli tak, z całą pewnością powinniście zainteresować się ofertą mieszkaniową w Kołobrzegu!

W tym artykule chcielibyśmy przybliżyć Wam charakterystykę kołobrzeskiego rynku apartamentów. Od lat zajmujemy się analizą dostępnych ofert i pozyskiwaniem ich dla naszych klientów. Kołobrzeg jest jednym z większych i najbardziej rozpoznawalnych nadmorskich miast, w którym obecnie mieszka ok. 46 tys. osób. Z pewnością należy ono do jednego z najbardziej rozwiniętych gospodarczo ośrodków miejskich w okolicy. Znajdziecie tu wszystko, co najbardziej potrzebne, bez potrzeby pokonywania dużych odległości, stania w korkach i nerwów, które wynikają z życia w innych dużych miastach nad Bałtykiem. Każdego roku przybywa tu tysiące turystów, których kusi bezpośredni kontakt z morzem, a także dostęp do typowo miejskich udogodnień. Co bardzo istotne, miasto odwiedza wielu gości również zimą!

Jaki jest średni koszt metra kwadratowego w kołobrzeskim apartamencie?

Informacje o apartamentach w Kołobrzegu

Wszystkie powyżej wymienione atrybuty i udogodnienia związane z życiem w Kołobrzegu znajdują swoje odzwierciedlenie w cenach apartamentów. Średnia cena za metr kwadratowy wynosi ok. 8-10 tys. złotych, a przeciętna powierzchnia to 55 m². Na rynku można też znaleźć droższe lokale o znacznie podwyższonym standardzie. Stawki oferowane w Kołobrzegu są bardzo atrakcyjne w porównaniu do innych nadmorskich kurortów, które nie zapewniają tak wielu udogodnień. Z wielu apartamentów rozciąga się przepiękny widok na Morze Bałtyckie, a zarazem są one położone niedaleko plaży. Lokale nieco odsunięte od linii brzegu także cieszą się dużą popularnością, ponieważ zapewniają łatwy  dostęp do miasta, a także atrakcji nad wodą. Dzięki tym wszystkim zaletom stanowią one doskonałą okazję do nabycia apartamentu inwestycyjnego, który może cieszyć się dużą popularnością wśród turystów, lub osób, które chcą przeprowadzić się nad morze na dłużej.

Wróć

Zapytaj o cenę
oraz więcej informacji

ikona

Biuro sprzedaży
ul. Spokojna 19
78-100 Kołobrzeg

ikona

Dane kontaktowe
tel. 578 586 416
mail: sprzedaz@induapartamenty.pl

Napisz do nas

    open

    😁🚀 Sprzedaliśmy wszystkie apartamenty 📣😁

    👌👏 Brawa dla całego Zespołu sprzedaży 👏👌

    Prezentacja Video induapartamenty Prezentacja video