fb
phone tel. +48 578 586 416
ikona
pl
pl

Inwestycje w apartamenty nad morzem

Inwestycja w apartament nad morzem to dobra lokata kapitału. Zysk z obrotu nieruchomościami można określić jako pewny o umiarkowanej stopie zwrotu, lecz odsunięty w czasie. Elżbieta Gołąbeska w książce „Sieć ryzyka inwestycyjnego na rynku nieruchomości” (wydanej przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Białostockiej w 2018 r.) po przeanalizowaniu notowań giełdowych z ostatnich lat dowodzi, że nieruchomości gwarantują większy wzrost wartości, a co za tym idzie większy zysk, niż zakup akcji spółek giełdowych. Porównywanym wariantem inwestycyjnym do zakupu nieruchomości może być jej zdaniem jedynie zakup obligacji Skarbu Państwa, ale jak wskazuje, taka inwestycja przynosi mniejszy zysk.

Długoterminowe inwestowanie w nieruchomości chroni kapitał przed inflacją. Są one instrumentem finansowym, którego nominalna wartość w perspektywie średniookresowej będzie wzrastać przynajmniej w tempie inflacji. W perspektywie długookresowej będzie rosła w tempie szybszym od inflacji. Niezależnie więc od tego ile czasu upłynęło od zakupu, realna wartość nieruchomości powinna wykazywać tendencję wzrostową. Ponadto można zwiększyć jej wartość przez modernizację, ulepszenie, budowę czy remont.

Aby zagwarantować sobie maksymalne zyski oraz poczucie spokoju i bezpieczeństwa najlepiej, kiedy codziennym funkcjonowaniem mieszkania, jego promocją i wynajmem zajmie się doświadczony operator. Sprawdzona spółka jako operator inwestycji daje gwarancję, że wszystkie niezbędne działania związane z utrzymaniem budynku i kwestie wynajmu konkretnym klientom pozostaną właściwie zrealizowane.

Dlaczego to się opłaca?

Zalety inwestowania w nadmorskie nieruchomości to:

Zapytaj o cenę
oraz więcej informacji

ikona

Biuro sprzedaży
ul. Spokojna 19
78-100 Kołobrzeg

ikona

Dane kontaktowe
tel. 578 586 416
mail: sprzedaz@induapartamenty.pl

Napisz do nas

    open

    😁🚀 Sprzedaliśmy wszystkie apartamenty 📣😁

    👌👏 Brawa dla całego Zespołu sprzedaży 👏👌

    Prezentacja Video induapartamenty Prezentacja video