fb
phone tel. +48 578 586 416
ikona
pl
pl

A może nad morzem? Dlaczego kierunek nadmorski to najlepsze miejsce na zakup apartamentu?

Mieszkanie nad morzem to plus sam w sobie. Idealne miejsce na wypoczynek, do którego możemy przyjechać kiedy chcemy. Jest jednak o wiele więcej argumentów po stronie nadmorskich inwestycji. Przedstawimy tutaj kilka z nich.

Spokój w planowaniu urlopu nad morzem

Ceny wynajęcia pokoju lub mieszkania w okresie wakacyjnym sięgają kilkuset złotych za dobę. Dodatkowo nie wiemy, na jaki komfort trafimy i czy wszystko będzie zgodnie z umową. Jest to stresujące i może przyprawić nam wielu nieprzyjemnych emocji, a w końcu to czas naszego odpoczynku.

Posiadając własną nieruchomość, wiemy czego się spodziewać. Nasze mieszkanie jest dla nas otwarte zawsze, bez względu na to, czy postanowimy zostać dzień dłużej, albo zmienić datę wyjazdu. Żadnych kaucji, kar, konsekwencji.

Duże zapotrzebowanie na mieszkania na wynajem

Co roku nad polskie Morze przyjeżdża coraz więcej turystów, więc dobrze przygotowany apartament może stać się naszym głównym źródłem dochodu.

Popytu nie brakuje, a im lepiej zlokalizowany apartament, tym więcej chętnych. Wczasowicze szukają przede wszystkim miejsc blisko morza, które zapewnią im komfortowy wypoczynek. Apartamenty świetnie sprawdzają się w tej roli.

Pewna inwestycja

Bankierzy zapewniają, że zakup nieruchomości to bezpieczna i zyskowna inwestycja. Mieszkania nad morzem są coraz droższe, przez co pewnikiem jest, że za kilka lat, gdy będziemy chcieli odzyskać swoje fundusze, zwrócą się z nawiązką. Nie wspominając o przychodach, jakie zdobędziemy podczas najmu.

Szczególnie cennym zauważenia jest Kołobrzeg, który z roku na rok staje się coraz popularniejszy w oczach turystów. Zakup apartamentu w tym mieście może okazać się inwestycją, która zwróci się nam w szybkim tempie.

Częstym zabiegiem jest, wraz z kupnem apartamentu, zatrudnienie firmy która zadba o jego wynajem i funkcjonowanie. Twoje interesy mogą rozwijać się w najlepsze, a Ty nawet nie musisz być w tym samym mieście.

Inwestycja nadmorska to same plusy

Ceny które wciąż rosną zapewniają o opłacalności zakupu jak najszybciej. Po pierwsze, sprzedamy naszą nieruchomość z profitem, po drugie, nie będziemy zmuszeni do płacenia coraz wyższych stawek podczas urlopu u innych. Zresztą, nawet gdy pójdzie coś nie tak, to nadal będziesz mieć piękny apartament nad morzem. W przypadku kupna akcji możesz zostać z niczym, przy nieruchomościach zawsze zostaje Ci… dom.

Wróć

Zapytaj o cenę
oraz więcej informacji

ikona

Biuro sprzedaży
ul. Spokojna 19
78-100 Kołobrzeg

ikona

Dane kontaktowe
tel. 578 586 416
mail: sprzedaz@induapartamenty.pl

Napisz do nas

    open

    😁🚀 Sprzedaliśmy wszystkie apartamenty 📣😁

    👌👏 Brawa dla całego Zespołu sprzedaży 👏👌

    Prezentacja Video induapartamenty Prezentacja video